foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school to JAKOLA

Obľúbené denné anglické tábory

Prečo je super ísť na tábor:

  • Chceme si užiť leto!
  • Už žiadne vysedávanie za počítačom! Budeme sa učiť hrou a "naživo".
  • Deti budú s nimi denne prežívať nové a nové dobrodružstvá, hrať sa vzrušujúce hry, smiať sa. A zároveň budú na nich dozerať skúseným okom pedagóga.
  • Ráno si určíme tému, s ktorou budeme pracovať celý deň. Tábor je zameraný na rozvíjanie konverzačných schopností detí. Cieľom je naučiť deti spontánne reagovať v cudzom jazyku.
  • Gameri sa budú hrať rôzne doskové, kartové, vedomostné aj spoločenské hry. Tie najlepšie sú samozrejme anglické.
  • Kovboji sa každý deň vyberú do prírody a na ranč. Budú trénovať jazdu na koni a praktické zručnosti potrebné pre život v divočine. Aj tu sa budú deti snažiť vyjadriť svoje názory a potreby v anglickom jazyku.
  • Športovci sa každý deň budú venovať inému športu. Deti sa naučia hrať frisbee, volejbal a floorball... V cene tábora je aj celodenný výlet za dobrodružstvom (neskorší návrat do Senice).

 

Kedy to celé vypukne?

  • 10.7.2023 - 14.7.2023 - angličtina + koníky  - 139€ (129€ študenti jazykovej školy JAKOLA a ich kamaráti)
  • 17.7.2023 - 21.7.2023 - angličtina+ šport - 139€ (125€ študenti jazykovej školy JAKOLA a ich kamaráti)

V cene sú všetky služby:

  • profesionálna starostlivosť lektorov od 8:00 do 16:00 - kovboji.
  • profesionálna starostlivosť lektorov od 8:00 do 15:30 - športovci.
  • desiata, obed a olovrant
  • materiály na konverzačné cvičenia a hry
  • animačný program
  • výlety do prírody a na ihrisko
  • spoločenské hry, jazdy na koni alebo športových disciplín
  • celodenný výlet za dobrodružstvom v športovom tábore (V tento deň budú deti v tábore dlhšie.)
  • doprava na ranč pre deti v tábore pre kovbojov

Copyright © 2023 JAzyková šKOLA Rights Reserved.